Aktualizacja : 2021-09-22 19:56:18
Ceny Hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Euro Euro EUR4.60004.6350
Dolar amerykański Dolar amerykański USD3.92003.9700
Korona czeska Korona czeska CZK0.17750.1815
Funt brytyjski Funt brytyjski GBP5.34005.4100
Frank szwajcarski Frank szwajcarski CHF4.24004.3100
Dolar australijski Dolar australijski AUD2.81002.8800
Dolar kanadyjski Dolar kanadyjski CAD3.02003.0700
Korona duńska Korona duńska DKK0.61610.6230
Korona szwedzka Korona szwedzka SEK0.45000.4555
Korona norweska Korona norweska NOK0.45100.4565
ZEA dirham ZEA dirham AED0.98001.0900
Juan chiński Juan chiński CNY0.56000.6300
Szekla izraelska Szekla izraelska ILS1.04001.2300
Jen japoński Jen japoński (100) JPY32.500036.5000
Peso meksykańskie Peso meksykańskie (100) MXN18.000021.5000
Rubel rosyjski Rubel rosyjski RUB0.04900.0560
Lira turecka Lira turecka (10) TRY4.35005.3000
Hrywna ukraińska Hrywna ukraińska (100) UAH14.000015.4000
Lew bułgarski Lew bułgarski BGN2.36502.4500
Kuna chorwacka Kuna chorwacka HRK0.60900.6280
Forint węgierski Forint węgierski (100) HUF1.27001.3200
Albański lek Albański lek (100) ALL3.80004.3000
Lej rumuński Lej rumuński (100) RON92.000099.0000
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Euro Euro EUR 4.5600 4.6600
Dolar amerykański Dolar amerykański USD 3.9000 3.9900
Korona czeska Korona czeska CZK 0.1761 0.1820
Funt brytyjski Funt brytyjski GBP 5.3000 5.4300
Frank szwajcarski Frank szwajcarski CHF 4.2000 4.3300
Dolar australijski Dolar australijski AUD 2.7600 2.9000
Dolar kanadyjski Dolar kanadyjski CAD 2.9800 3.1100
Korona duńska Korona duńska DKK 0.6050 0.6290
Korona szwedzka Korona szwedzka SEK 0.4350 0.4560
Korona norweska Korona norweska NOK 0.4300 0.4490
ZEA dirham ZEA dirham AED 0.9300 1.0990
Juan chiński Juan chiński CNY 0.4500 0.6500
Szekla izraelska Szekla izraelska ILS 0.9800 1.2500
Jen japoński Jen japoński JPY 3.1000 3.9000
Peso meksykańskie Peso meksykańskie MXN 18.5000 23.9000
Rubel rosyjski Rubel rosyjski RUB 0.0450 0.0600
Lira turecka Lira turecka TRY 4.3000 5.5000
Hrywna ukraińska Hrywna ukraińska UAH 13.9000 15.5000
Lew bułgarski Lew bułgarski BGN 2.3500 2.4800
Kuna chorwacka Kuna chorwacka HRK 0.6000 0.6500
Bat tajlandzki Bat tajlandzki THB 10.0000 13.7000
Forint węgierski Forint węgierski HUF 1.2000 1.3800
Lari gruzińskie Lari gruzińskie GEL 1.1000 1.4100
Albański lek Albański lek ALL 3.7000 4.5000
Lej rumuński Lej rumuński RON 90.0000 103.0000
Rubel białoruskiRubel białoruski BYN0.70001.4900
Marka BiHMarka BiH BAM2.02002.5500
Real brazylijskiReal brazylijski BRL0.42430.8143
Dolar brunejskiDolar brunejski BND2.50003.5000
Peso chilijskiePeso chilijskie CLP0.00300.0054
Peso dominikańskiePeso dominikańskie DOP0.06300.0900
funt egipskifunt egipski EGP0.26000.3100
Peso filipińskiePeso filipińskie PHP0.06000.0880
Dolar hongkońskiDolar hongkoński HKD0.42000.5200
Rupia indyjskaRupia indyjska INR0.03300.0570
Korona islandzkaKorona islandzka ISK0.02610.0330
Dinar jordańskiDinar jordański JOD4.55005.8000
Tenge kazachstańskieTenge kazachstańskie KZT0.00500.0120
Won południowokoreańskiWon południowokoreański (100) KRW0.20000.3800
Dinar kuwejckiDinar kuwejcki KWD9.500014.0000
Denar macedońskiDenar macedoński MKD0.06000.0900
Ariary madagaskarskieAriary madagaskarskie MGA0.00070.0012
Rupia malediwskaRupia malediwska MVR0.20000.3200
Ringgit malezyjskiRinggit malezyjski MYR0.50001.0500
Dirham marokańskiDirham marokański MAD0.37000.5000
Rupia maurytyjskaRupia maurytyjska MUR0.07000.1200
Lej mołdawskiLej mołdawski MDL0.13000.2500
dolar nowozelandzkidolar nowozelandzki NZD2.60002.8500
Rial omańskiRial omański OMR7.742711.3427
Sol peruwiańskiSol peruwiański PEN0.78001.2200
Rand RPARand RPA ZAR0.15000.2900
Dinar serbskiDinar serbski RSD0.03200.0420
Rupia seszelskaRupia seszelska SCR0.15000.3600
Dolar singapurskiDolar singapurski SGD2.20002.9500
Dolar tajwańskiDolar tajwański TWD0.08500.1500
Szyling tanzańskiSzyling tanzański TZS0.00100.0022
Dinar tunezyjskiDinar tunezyjski TND1.25001.5800
Dong wietnamskiDong wietnamski (1000) VND0.08000.2200
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
Euro EUR 3.0000 4.4500
Dolar amerykański USD 3.6500 4.2000
Korona czeska CZK 0.1000 0.1810
Funt brytyjski GBP 3.0000 5.0900
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm

skupujemy wycofane banknoty

reklama chf 8
Wycofane baknoty ceny hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Stary funt angielski Stary funt angielskiGBP 5.00005.3500
Frank szwajcarski CHF8 Frank szwajcarski CHF8CHF8 4.04004.2500
Wycofany dolar australijski Wycofany dolar australijskiAUD 2.40002.7800
Szyling austriacki Szyling austriackiATS 0.23000.2900
Wycofany frank belgijski Wycofany frank belgijskiBEF 0.08000.0960
Stara korona duńska Stara korona duńskaDKK 0.45000.5300
Stara korona czeska Stara korona czeskaCZK 0.13000.1680
Stara kuna chorwacka Stara kuna chorwackaHRK 0.42000.5900
Korona estońska Korona estońskaEEK 0.20400.2900
Gulden holenderski Gulden holenderskiNLG 0.65001.9500
Stary dolar hongkoński Stary dolar hongkońskiHKD 0.36000.4750
Stary funt irlandzki Stary funt irlandzkiIEP 5.00005.3000
Stary jen japoński Stary jen japońskiJPY 0.02450.0360
Stary dolar kanadyjski Stary dolar kanadyjskiCAD 2.57003.0500
Lit litewski Lit litewskiLTL 0.94501.1300
frank luksemburski frank luksemburskiLUF 0.08000.0950
Łat łotewski Łat łotewskiLVL 4.62005.4800
Marka niemiecka Marka niemieckaDEM 1.72002.2000
Stara korona norweska Stara korona norweskaNOK 0.33000.4520
Stary dolar nowozelandzki Stary dolar nowozelandzkiNZD 1.90002.6300
Korona słowacka Korona słowackaSKK 0.10900.1300
Talar słoweński Talar słoweńskiSIT 0.01320.0180
Stary frank szwajcarski Stary frank szwajcarskiCHF 4.00004.1700
Stary forint węgierski Stary forint węgierskiHUF 0.00920.0110
Funt Wyspy Man Funt Wyspy ManIMP 5.00005.3350
Funt szkocki Funt szkockiSCP 5.00005.3500
Funt Jersey Funt JerseyJEP 5.00005.3500
Funt irlandzki Funt irlandzkiIEP 5.00005.3000
Funt Guernsey Funt GuernseyGGP 5.00005.3500
Waluty wycofane z obiegu
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Stary funt angielski GBP 4.50005.3600
Frank szwajcarski CHF8 CHF8 3.80004.2600
Wycofany dolar australijski AUD 2.00002.8000
Szyling austriacki ATS 0.22000.3000
Wycofany frank belgijski BEF 0.07900.0970
Stara korona duńska DKK 0.44000.5500
Stara korona czeska CZK 0.12000.1700
Stara kuna chorwacka HRK 0.41000.6000
Korona estońska EEK 0.18000.3000
Gulden holenderski NLG 0.64002.0000
Stary dolar hongkoński HKD 0.35000.4800
Stary funt irlandzki IEP 4.56005.3000
Stary jen japoński JPY 0.02400.0380
Stary dolar kanadyjski CAD 2.20003.0800
Lit litewski LTL 0.92001.1500
frank luksemburski LUF 0.07900.0960
Łat łotewski LVL 4.60005.5000
Marka niemiecka DEM 1.71202.4000
Stara korona norweska NOK 0.32000.4550
Stary dolar nowozelandzki NZD 1.88002.6500
Korona słowacka SKK 0.10800.1320
Talar słoweński SIT 0.01300.0200
Stary frank szwajcarski CHF 3.76504.2200
Stary forint węgierski HUF 0.00900.0130
Funt Wyspy Man IMP 4.40005.3000
Funt szkocki SCP 4.96005.3000
Funt Jersey JEP 4.40005.3000
Funt irlandzki IEP 4.96005.3000
Funt Guernsey GGP 4.40005.3600
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.
Wygląd kantoru MAX w Żorach

Kantor Biedronka Żory

Specjalne, dyskretne pomieszczenie przy większych transakcjach.
- stanowisko obsługi klientów VIP,
- niewidoczne dla pozoztałych osób.



© 1989 Kantor Żory
Informacje
Firma