Waluty wymieniane w Kantorze Biedronka Żory

Aktualizacja : 2021-07-24 17:52:26
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Afgańskie afgani Afgańskie afgani AFN0.03010.0692
Dinar algierski Dinar algierski DZD0.01760.0476
Angolska kwanza Angolska kwanza AOA0.00290.0120
Rial Arabia Saudyjska Rial Arabia Saudyjska SAR0.76311.0731
Argentyńskie peso Argentyńskie peso ARS0.01000.0800
Armeński dram Armeński dram AMD0.00550.0090
Florin Aruby Florin Aruby AWG1.90342.3906
Manat Azerbejdżanu Manat Azerbejdżanu AZN1.59242.0906
Dolar bahamski Dolar bahamski BSD3.87784.0786
Dinar bahrański Dinar bahrański BHD7.979112.3893
Taka bangladeska Taka bangladeska BDT0.02530.0672
Dolar barbadoski Dolar barbadoski BBD1.55602.1560
Dolar Belize Dolar Belize BZD1.66442.1644
Rubel białoruski Rubel białoruski BYN0.70001.4900
Marka BiH Marka BiH BAM2.02002.5500
Boliviano boliwijskie Boliviano boliwijskie BOB0.35880.6088
Pula botswańska Pula botswańska BWP0.19730.4473
Real brazylijski Real brazylijski BRL0.43540.8254
Dolar brunejski Dolar brunejski BND2.50003.5000
Frank burundyjski Frank burundyjski BIF0.00110.0029
Frank CFP Frank CFP XPF0.03100.0465
Peso chilijskie Peso chilijskie CLP0.00300.0054
Peso dominikańskie Peso dominikańskie DOP0.06300.0900
Frank dżibutyjski Frank dżibutyjski DJF0.01180.0357
funt egipski funt egipski EGP0.22000.3000
Lilangeni Eswatini Lilangeni Eswatini SZL0.16610.3661
Birr etiopski Birr etiopski ETB0.07000.0950
dolar Fid??i dolar Fid??i FJD1.38232.0723
Peso filipińskie Peso filipińskie PHP0.06000.0880
Frank CFA - XAF Frank CFA - XAF XAF0.00420.0079
Frank CFA Frank CFA XOF0.00500.0090
Dalasi gambijskie Dalasi gambijskie GMD0.05240.0794
Cedi Ghany Cedi Ghany GHS0.56280.7728
Funt gibraltarski Funt gibraltarski GIP4.36475.2647
Dolar gujański Dolar gujański GYD0.01580.0191
Antylski gulden Antylski gulden ANG1.75582.5558
Quetzal gwatemalski Quetzal gwatemalski GTQ0.41180.5318
Frank gwinejski Frank gwinejski GNF0.02040.0494
Lempira honduraska Lempira honduraska HNL0.14420.1869
Dolar hongkoński Dolar hongkoński HKD0.42000.5200
Rupia indyjska Rupia indyjska INR0.03300.0570
rupia indonezyjska rupia indonezyjska IDR0.00020.0003
Rial irański Rial irański IRR0.00010.0001
Korona islandzka Korona islandzka ISK0.02830.0350
dolar jamajski dolar jamajski JMD0.02000.0310
Rial jemeński Rial jemeński YER0.01200.0184
Dinar jordański Dinar jordański JOD4.55005.8000
Riel kambodżański Riel kambodżański KHR0.00050.0013
Rial katarski Rial katarski QAR0.82001.1200
Tenge kazachstańskie Tenge kazachstańskie KZT0.00500.0120
Szyling kenijski Szyling kenijski KES0.02500.0450
Som kirgiski Som kirgiski KGS0.04120.0557
Peso kolumbijskie Peso kolumbijskie COP0.00080.0016
frank kongijski frank kongijski CDF0.00200.0026
Won południowokoreański Won południowokoreański KRW0.20000.3800
Colon kostarykański Colon kostarykański CRC0.00430.0100
Dinar kuwejcki Dinar kuwejcki KWD9.500014.0000
Kip laotański Kip laotański LAK0.00030.0005
Lesotho Loti Lesotho Loti LSL0.24220.2922
Funt libański Funt libański LBP0.00100.0039
Dinar libijski Dinar libijski LYD0.71651.0865
Denar macedoński Denar macedoński MKD0.06000.0900
Ariary madagaskarskie Ariary madagaskarskie MGA0.00070.0012
Pataca Makau Pataca Makau MOP0.35050.5205
Kwacha malawijska Kwacha malawijska MWK0.00370.0054
Rupia malediwska Rupia malediwska MVR0.20000.3200
Ringgit malezyjski Ringgit malezyjski MYR0.50001.0500
Dirham marokański Dirham marokański MAD0.32000.4800
Rupia maurytyjska Rupia maurytyjska MUR0.07000.1200
Kiat birmański Kiat birmański MMK0.00190.0026
Lej mołdawski Lej mołdawski MDL0.13000.2500
Tugrik mongolski Tugrik mongolski MNT0.00090.0017
Nowy metical mozambijski Nowy metical mozambijski MZN0.04450.0943
Dolar namibijski Dolar namibijski NAD0.22720.2872
Rupia nepalska Rupia nepalska NPR0.02910.0351
Naira nigeryjska Naira nigeryjska NGN0.00090.0109
Cordoba nikaraguańska Cordoba nikaraguańska NIO0.07680.1228
dolar nowozelandzki dolar nowozelandzki NZD2.30002.8500
Rial omański Rial omański OMR7.757111.3571
Rupia pakistańska Rupia pakistańska PKR0.01840.0294
Quarani paragwajskie Quarani paragwajskie PYG0.58000.6900
Sol peruwiański Sol peruwiański PEN0.82001.2200
Rand RPA Rand RPA ZAR0.15000.2900
frank rwandyjski frank rwandyjski RWF0.00290.0050
Escudo Zielonoprzylądkowe Escudo Zielonoprzylądkowe CVE0.03060.0516
Dinar serbski Dinar serbski RSD0.03200.0420
Rupia seszelska Rupia seszelska SCR0.15000.3600
Dolar singapurski Dolar singapurski SGD2.20002.8900
Rupia lankijska Rupia lankijska LKR0.01160.0236
Funt syryjski Funt syryjski SYP0.00050.0025
Somoni Tadżykistanu Somoni Tadżykistanu TJS0.26510.4251
Dolar tajwański Dolar tajwański TWD0.08500.1500
Szyling tanzański Szyling tanzański TZS0.00100.0022
Panga tongijska Panga tongijska TOP1.48482.0147
Dolar Trynidad i Tobago Dolar Trynidad i Tobago TTD0.33160.7348
Dinar tunezyjski Dinar tunezyjski TND1.25001.5800
Szyling ugandyjski Szyling ugandyjski UGX0.00050.0016
Peso urugwajskie Peso urugwajskie UYU0.05370.2037
Sum uzbecki Sum uzbecki UZS0.29660.5039
Vatu Vanuatu Vatu Vanuatu VUV0.02510.0422
Dong wietnamski Dong wietnamski VND0.08000.2200
Dolar Wschodnich Karaibów Dolar Wschodnich Karaibów XCD1.21001.6120
dolar Wyspy Salomona dolar Wyspy Salomona SBD0.42000.5500
Kwacha zambijska Kwacha zambijska ZMW0.06670.3728
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.
© 1989 Kantor Żory
Informacje
Firma