Waluty wymieniane w Kantorze Biedronka Żory

Aktualizacja : 2022-08-19 16:48:28
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Afgańskie afgani Afgańskie afgani AFN0.03810.0772
Dinar algierski Dinar algierski DZD0.02710.0542
Angolska kwanza Angolska kwanza AOA0.00860.0177
Rial Arabia Saudyjska Rial Arabia Saudyjska SAR1.00001.3800
Argentyńskie peso Argentyńskie peso ARS0.02000.0590
Armeński dram Armeński dram AMD0.00700.0140
Florin Aruby Florin Aruby AWG2.13303.0219
Manat Azerbejdżanu Manat Azerbejdżanu AZN2.00002.9900
Dolar bahamski Dolar bahamski BSD5.03814.5453
Dinar bahrański Dinar bahrański BHD9.513617.0270
Taka bangladeska Taka bangladeska BDT0.02580.0665
Dolar barbadoski Dolar barbadoski BBD1.89653.5002
Dolar Belize Dolar Belize BZD2.18782.5129
Marka BiH Marka BiH BAM2.38002.6500
Boliviano boliwijskie Boliviano boliwijskie BOB0.54560.7656
Pula botswańska Pula botswańska BWP0.20490.4573
Real brazylijski Real brazylijski BRL0.80001.0600
Dolar brunejski Dolar brunejski BND3.02465.0246
Frank burundyjski Frank burundyjski BIF0.00130.0032
Frank CFP Frank CFP XPF0.02970.0447
Peso chilijskie Peso chilijskie CLP0.00370.0065
Peso dominikańskie Peso dominikańskie DOP0.08000.1100
Frank dżibutyjski Frank dżibutyjski DJF0.01830.0374
funt egipski funt egipski EGP0.23000.3500
Lilangeni Eswatini Lilangeni Eswatini SZL0.16120.3556
Birr etiopski Birr etiopski ETB0.07720.1524
dolar Fid??i dolar Fid??i FJD1.48072.2641
Peso filipińskie Peso filipińskie PHP0.06800.0970
Frank CFA - XAF Frank CFA - XAF XAF0.00470.0084
Frank CFA Frank CFA XOF0.00460.0093
Dalasi gambijskie Dalasi gambijskie GMD0.06590.0929
Cedi Ghany Cedi Ghany GHS0.40180.6118
Dolar gujański Dolar gujański GYD0.02130.0246
Antylski gulden Antylski gulden ANG2.15193.1455
Quetzal gwatemalski Quetzal gwatemalski GTQ0.55120.7021
Frank gwinejski Frank gwinejski GNF0.03900.0589
Lempira honduraska Lempira honduraska HNL0.17000.1964
Dolar hongkoński Dolar hongkoński HKD0.50000.6400
Rupia indyjska Rupia indyjska INR0.04000.0690
rupia indonezyjska rupia indonezyjska IDR0.02700.0380
Rial irański Rial irański IRR0.01000.0112
dolar jamajski dolar jamajski JMD0.02000.1500
Rial jemeński Rial jemeński YER0.01200.0180
Dinar jordański Dinar jordański JOD6.60007.5500
Riel kambodżański Riel kambodżański KHR0.00050.0019
Rial katarski Rial katarski QAR0.95001.4000
Tenge kazachstańskie Tenge kazachstańskie KZT0.00500.0190
Szyling kenijski Szyling kenijski KES0.03200.0600
Som kirgiski Som kirgiski KGS0.04120.0655
Peso kolumbijskie Peso kolumbijskie COP0.00050.0016
frank kongijski frank kongijski CDF0.00200.0026
Won południowokoreański Won południowokoreański KRW0.30000.4500
Colon kostarykański Colon kostarykański CRC0.00400.0100
Dinar kuwejcki Dinar kuwejcki KWD9.500015.0000
Kip laotański Kip laotański LAK0.00020.0004
Lesotho Loti Lesotho Loti LSL0.24390.2859
Funt libański Funt libański LBP0.00170.0046
Dinar libijski Dinar libijski LYD0.98291.9752
Denar macedoński Denar macedoński MKD0.07000.0945
Ariary madagaskarskie Ariary madagaskarskie MGA0.00100.0014
Pataca Makau Pataca Makau MOP0.39920.5546
Kwacha malawijska Kwacha malawijska MWK0.00450.0054
Rupia malediwska Rupia malediwska MVR0.25000.3700
Ringgit malezyjski Ringgit malezyjski MYR0.80001.1700
Dirham marokański Dirham marokański MAD0.40000.6300
Rupia maurytyjska Rupia maurytyjska MUR0.07000.1400
Kiat birmański Kiat birmański MMK0.00190.0026
Lej mołdawski Lej mołdawski MDL0.15000.2700
Tugrik mongolski Tugrik mongolski MNT0.00100.0018
Nowy metical mozambijski Nowy metical mozambijski MZN0.06220.1120
Dolar namibijski Dolar namibijski NAD0.21720.2785
Rupia nepalska Rupia nepalska NPR0.02200.0425
Cordoba nikaraguańska Cordoba nikaraguańska NIO0.10300.1518
dolar nowozelandzki dolar nowozelandzki NZD2.50003.0700
Rial omański Rial omański OMR8.200013.2000
Rupia pakistańska Rupia pakistańska PKR0.01310.0264
Quarani paragwajskie Quarani paragwajskie PYG0.58000.6900
Sol peruwiański Sol peruwiański PEN1.10001.4000
Rand RPA Rand RPA ZAR0.20000.3500
frank rwandyjski frank rwandyjski RWF0.00380.0055
Escudo Zielonoprzylądkowe Escudo Zielonoprzylądkowe CVE0.03800.0590
Dinar serbski Dinar serbski RSD0.03500.0490
Rupia seszelska Rupia seszelska SCR0.30000.4500
Dolar singapurski Dolar singapurski SGD3.10003.6500
Rupia lankijska Rupia lankijska LKR0.00800.0300
Funt syryjski Funt syryjski SYP0.00090.0029
Somoni Tadżykistanu Somoni Tadżykistanu TJS0.47580.5011
Dolar tajwański Dolar tajwański TWD0.09000.2000
Szyling tanzański Szyling tanzański TZS0.00110.0030
Panga tongijska Panga tongijska TOP1.54502.0151
Dolar Trynidad i Tobago Dolar Trynidad i Tobago TTD0.49970.8282
Dinar tunezyjski Dinar tunezyjski TND1.45001.6900
Szyling ugandyjski Szyling ugandyjski UGX0.00060.0018
Peso urugwajskie Peso urugwajskie UYU0.06350.2135
Sum uzbecki Sum uzbecki UZS0.00030.0005
Vatu Vanuatu Vatu Vanuatu VUV0.03110.0442
Dong wietnamski Dong wietnamski VND0.01700.0300
Dolar Wschodnich Karaibów Dolar Wschodnich Karaibów XCD1.44952.1495
dolar Wyspy Salomona dolar Wyspy Salomona SBD0.52980.6598
Kwacha zambijska Kwacha zambijska ZMW0.21180.5179
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.
© 1989 Kantor Żory
Informacje
Firma